VERA WANG Exclusive Dealers

My-Eyewear presenteert de collectie Vera Wang.

(Klik op deze link voor het originele artikel.)

Een prachtige chique collectie monturen en zonnebrillen, ontworpen door de bekende modeontwerpster Vera Wang. Zij is een toonaangevend mode ontwerpster met een rijk design verleden en staat bekend om haar ingetogen en elegante design.

Vera Ellen Wang (New York, 27 juni 1949) is een Amerikaanse modeontwerpster en tevens voormalig kunstschaatsster. Vera Wang nam in 1968 deel aan het Amerikaans kampioenschap kunstschaatsen. Na een mislukte poging om deel te nemen aan de Olympische Spelen, begon ze in de modewereld. Vera Wang werkte 15 jaar lang voor het toonaangevende modeblad Vogue. In 1990 opende ze haar eigen bureau in New York.  Ze legde zich voornamelijk toe op bruidskleding. Ze ontwierp bruidsjurken voor bekende celebraties als Chelsea Clinton, Alicia Keys, Mariah Carey, Victoria Beckham, Avril Lavigne, Jennifer Lopez, Sharon Stone, Hilary Duff, Uma Thurman en Kim Kardashian. Ze won meerdere prestigieuze mode-onderscheidingen voor haar werk.

De collectie die My-Eyewear brengt voor de Benelux en Duitsland, is een zeer exclusieve collectie door de vele Swarovski applicaties die verwerkt zijn in de modellen. De collectie bestaat in totaal uit dertig correctiemonturen en vijftien zonnebrillen modellen. Uiteraard zal dit aantal in de toekomst uitgebreid worden.  Achter Vera Wang Eyewear gaat een prachtig optiekbedrijf schuil, namelijk Kenmark Optical. Door de goede samenwerking met deze Amerikaanse partner kunnen wij een uitstekende service aan de zelfstandige opticien bieden, waardoor we Vera Wang als een sterk merk op de Nederlandse markt gaan positioneren. De distributie zal selectief zijn en de optiekzaak die de collectie voert zal een hyperlink naar zijn/haar eigen website krijgen via de web site www.my-eyewear.nl, exclusive Vera Wang dealers. De consument kan de Vera Wang dealer gemakkelijk vinden en deze extra service zal in een later stadium uitgebreid worden.

Wilt u meer informatie over de collectie en de verschillende mogelijkheden?  Neem contakt op met My-Eyewear.

VERA WANG

My-Eyewear

Miriam Idris

Mail: myeyewearinfo@gmail.com

Telefoon: +31 (0)6 535 281 42

Website: http://www.my-eyewear.nl

Instagram: #myeyewear_eu

My-Eyewear

Romenpad 7 2652 BX Berkel en Rodenrijs

 

Osinga Optiek Grote Noord 87, 1621 KG HOORN  http://www.osingaoptiek.nl

Brillemans, van Es Optometrie & Contactlenzen, Lusthofstraat 29B, 3062 WB ROTTERDAM https://www.brillemans.nl/web/

Meijler Optiek Dorpstraat 34, 4284 EH RIJSWIJK https://www.meijleroptiek.nl/

Optiek Slinger en Zoon Grote Krocht 20a, 2042 LW ZANDVOORT http://www.slinger-optiek.nl/

Opti-Jean Swanborn Samuel Esmeijerplein 30, 3067 AP ROTTERDAM http://www.opti-jean.nl/

Ottica Eyefashion Groenelaan 99a, 3114 CD SCHIEDAM http://www.otticafashion.nl/

Beter Zien Zeestraat 100, 2518 AD DEN HAAG http://www.beterzien.info/

The Good Life Vision Willem Royaardsplain 12, 2597 GS DEN HAAG https://thegoodlifevision.com

Focus Optiek Emmastraat 21, 6881 SN  VELP http://www.polmanopticiens.nl/

Hugo Lens Optiek Stationsweg 34, 3233 CT OOSTVOORNE http://www.hugolensoptiek.nl/

Jinc Optiek Korte Geere 11, 4331 LE MIDDELBURG https://jincoptiek.nl/

Ziet u Wel – Optiek Korte Groenendaal 26, 2801 JN GOUDA http://www.zietuwel-optiek.nl/

Basseleur Optiek De Stient 12, 1132 BE VOLENDAM http://www.basseleur.nl

Bennebroek Optiek Rijksstraatweg 20, 2121 AE BENNEBROEK http://www.bennebroekoptiek.nl

Sjeun Optiek by Floris Kerkbuurt 91, 3361 BD  SLIEDRECHT   www.sjeun.nl

Henno Cysouw Optiek Markt 19 4531 EP  TERNEUZEN www.hennocysouw.nl
 
Boorsma & Rapmund Opticiens B.V. Hadewychplaats 54, 3207 KG  SPIJKENISSE http://www.boorsma-rapmund.nl/
 
Brakenhoff Optiek B.V. Lange Voort 41 2343 CB  OEGSTGEEST www.brakenhoff-optiek.nl
 
Koster Brillen Plein 1945-5 1971 GA  IJMUIDEN www.kosterbrillen.nl
 
Groenewegen Oogzorg Hoogvliet In de Fuik 50 3192 HD  HOOGVLIET www.groenewegenoogzorg.nl